realizacja projektu „Dobry wybór, to dobre zdrowie – zajęciaz zakresu profilaktyki uzależnień”
6 grudnia 2021r. – rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Mówię NIE” zorganizowany w ramach realizowanego w naszej placówce projektu „Dobry wybór to dobre zdrowie – zajęcia z zakresu profilaktyki uzależnień”