Opłaty i rejestracja

Strona główna » Opłaty i rejestracja

WAŻNE!
Informuje się, iż w przypadku zagubienia lub potrzeby zamówienia dodatkowej karty, rodzic zamawia i płaci za kartę osobiście poprzez link do strony https://www.lex.pl/karta-iprogman

Zasady i warunki korzystania ze stołówki przedszkolnej oraz zasady przyjmowania i zwrotu opłat za świadczenia udzielane przez przedszkole w roku szkolnym 2022/2023 – czytaj tutaj

ELEKTRONICZNY CZYTNIK KART w naszym przedszkolu – czytaj tutaj

Rejestracja pobytu dziecka w przedszkolu za pomocą systemu iPrzedszkole.
Szanowni Rodzice/Opiekunowie Prawni!
Przypominamy, że od listopada 2020 r. funkcjonuje w przedszkolu czytnik, na którym rodzice/opiekunowie prawni przyprowadzając dziecko do przedszkola zobowiązani są zarejestrować ten fakt za pomocą indywidualnej karty dziecka.
Przyprowadzając dziecko kartę należy do czytnika przyłożyć tylko raz. Przy odbiorze dziecka powtórnie należy przyłożyć kartę, wtedy odczyt będzie prawidłowy.
Informacje na temat rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu za dany dzień, będą zaczytane do systemu iPrzedszkole dnia następnego do godziny 09:00. ( np. obecność dziecka w dniu 2.11.2020 r. była widoczna w systemie w panelu rodzica w dniu 03.11.2020 r. o godz. 09:00).
Przypominamy również, że Rodzice/Opiekunowie Prawni mogą korzystać z systemu  iPrzedszkole (zarówno na komputerze jak i za pomocą aplikacji na smartfon), gdzie można sprawdzić należności, zgłosić nieobecność, a także komunikować się z przedszkolem. Gdyby ktoś z Państwa potrzebował pomocy w korzystaniu z czytnika lub iPrzedszkola, bardzo prosimy o kontakt na adres sekretariat@p4.suwalki.eu. 

Skip to content