


Nasze przedszkolaki zmierzyły się z najtrudniejszymi „łamańcami językowymi”, a ich występy oceniało profesjonalne jury, w którym zasiadła nasza niezastąpiona Pani Logopeda! Wielkie brawa dla wszystkich małych artystów za odwagę, piękną dykcję i super zabawę!