Grupa VI miała wyjątkowego gościa! Odwiedziła nas mama Kazia, która zawodowo zajmuje się fotografią. Opowiedziała dzieciom o swojej pasji, pokazała różne aparaty i zdradziła kilka tajemnic pracy fotografa. Dzieci z zaciekawieniem słuchały, zadawały pytania i z bliska poznawały świat uchwycony w obiektywie. Dziękujemy za inspirujące spotkanie i za to, że mogliśmy spojrzeć na świat oczami fotografa!