Aktualności

Strona główna » Grupa II » Wycieczka do Biblioteki im. M. Konopnickiej w Suwałkach

Wycieczka do Biblioteki im. M. Konopnickiej w Suwałkach

Maluszki odwiedziły bibliotekę. Obejrzały wszystkie znajdujące się tam pomieszczenia dla czytelników. Wysłuchały teatrzyku Kamishibai. Dowiedziały się, iż w bibliotece można wypożyczyć nie tylko książki, ale również płyty z piosenkami, opowiadaniami, bajkami itp.

Przejdź do treści
Przedszkole nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.