Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku. Już od samego rana czekały na nas liczne atrakcje i słodki poczęstunek.
Drogie Przedszkolaki składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: wiele uśmiechu i radości, by każdy dzień był dla Was przygodą, która niesie ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.