Aktualności

Strona główna » Grupa IV » Udział w turnieju „Jestem Bezpieczny”

Udział w turnieju „Jestem Bezpieczny”

6 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w turnieju ” Jestem Bezpieczny” , który odbył się w naszym przedszkolu. Wytypowani reprezentanci naszej grupy odpowiadali na szereg trudnych pytań związanych z bezpieczeństwem. Grupa IV oficjalnie zajęła pierwsze miejsce z największą liczbą punktów.

Przejdź do treści
Przedszkole nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.