Aktualności

Strona główna » Grupa V » Marzanno, Marzanno…

Marzanno, Marzanno…

Z okazji pierwszego dnia wiosny nasza grupa wykonała marzannę. 21 marca uroczyście pożegnaliśmy zimę i radośnie powitaliśmy wiosnę w przedszkolnym ogrodzie. Wszystkie dzieci przedszkolne śpiewały: „Marzanno, marzanno ty zimowa panno,
Dziś cię spalimy, bo nie chcemy zimy…”

Przejdź do treści
Przedszkole nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.