Aktualności

Strona główna » Grupa V » W oczekiwaniu na spektakl w SOK-u…

W oczekiwaniu na spektakl w SOK-u…

W piątek 13 maja grupa V miała okazję odwiedzić Suwalski Ośrodek Kultury celem obejrzenia spektaklu „Mała syrenka”. Spektakl prócz znanej historii syrenki przedstawiał również wątki proekologiczne.

Przejdź do treści
Przedszkole nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.