Grupy III i VII w świecie Wigry – rowerowa wyprawa do Kina Bałtyk!
Nasze przedszkolaki z Grup III i VII odwiedziły dziś Kino Bałtyk, by wziąć udział w wyjątkowej wystawie „Wigrami dookoła Bałtyku. W świecie rowerów PRL-u”. Dzieci zwiedziły zakamarki suwalskiego kina, obejrzały ekspozycję pełną wspomnień i… same wskoczyły na kultowe rowery Wigry! To była prawdziwa podróż w czasie — pełna śmiechu i ciekawostek. Przedszkolaki poznały historię rowerów, zobaczyły, jak wyglądały marzenia sprzed lat i z radością kręcili pierwsze kółka na legendarnych Wigrach.