Dzieci z Grupy III miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach pt. „Jak spędzić Święta”, które odbyły się w naszej Bibliotece. Rozmawialiśmy o tym, co sprawia, że Święta są tak magiczne. Następnie dzieci, pełne pomysłów i kreatywności, stworzyły swoje własne ośnieżone choinki, które zachwyciły zimowym klimatem.